Kurumsal

Firmanın sitesi konumunda olan eko-etiket.com olmak üzere belirtilmiştir... Bir diğer gereksinim olan özel işlev ise belgelendirme şirketi olan ECOmark.com.tr olarak yine, belirtilmiştir. Bu bilgilerin yanı sıra ekolojik ürünlerin sorgulandığı ve sergilendiği sayfa yine, ECOmark.com.tr olarak belirtilmiştir. Site dahilinde faal olarak görevlerini sürdürmekte olan site yöneticileri her geçen çok daha yenilikçi olmak üzere güncellemeler ve geliştirmeler yapmaktadırlar. Bu alanda etkin olarak faaliyet gösteren bünyemiz dahilindeki mühendisler, Ekolojiye dair tüm sitelerimizin gelişiminden ve dahi geliştirilmesinden etkin olarak sorumludur.

Dünya genelinde birçok farklı bölgede faaliyette bulunan ekolojik ürün firmaları son derece etkili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedirler. Bu firmaların genel bağlamda çalışma prensipleri, müşterinin seçtiği ürün üzerinde belgelendirme işlemleri müşteriden gerekli onay alınır. Sonrasından belirlenen ve aktif olarak kullanılması muhtemel ürün, EUROLAB Laboratuvar testlerinden geçer. Belirlenen testlerden geçtikten sonra, söz konusu ürünü TÜRCERT onaylar. Bu işlemin de ardından ECOmark sertifikası müşterinin seçmiş olduğu ürüne verilir. Tüm bu işlemler Dünya'nın hemen hemen her bölgesinde geçerli olduğu gibi ülkemizde de etkili bir şekilde geçerlidir.

Dünya genelinde faal olarak çalışmakta olan binlerce ekoloji şirketi bulunmaktadır. Bu şirketleri günümüzde, herhangi rahatsızlığı ya da sağlıklarını korumak isteyen onlarca müşteri etkili olarak tercih etmektedir. Çoğu zaman alanlarında uzman birçok doktorda ürünlerin belli başlı sertifikalara tabii olduğunu görünce hastalarına etkin olarak eko-etiket.com sitemizde bulunan ürünleri tavsiye, tercih etmektedir. Ülkemizde faaliyetlerini günler geçtikçe artırarak devam ettiren eko-etiket.com sitesi siz değerli müşterileri için her geçen bünyesinde çok daha etkili ve alanında profesyonel uzmanları dahil etmektedir.

Bu uzmanlar gerek geliştirmiş ya da geliştirmekte oldukları, ekolojik ürünler ile birlikte bünyemize katılmakta ve bu alanda etkin olarak çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu çalışmalar neticesinde bünyemiz dahilinde, eko-etiket.com sitesinde sergilenmekte olan ürünler, üretilmiş ve gerekli belgeler ve sertifikalar olan, EUROLAB Laboratuvarı test eder, TÜRCERT bünyesi dahilinde onaylar ve müşterilerin istemiş oldukları söz konusu ürüne ECOmark sertifikası verilir. Bu durum dünyanın her bölgesinde geçerlidir. Bizim sistemlerimizi dahilinde de bu şekilde olmuştur, olmaktadır

. Ekoloji genel anlamıyla Dünya üzerinden bulunan, doğaya dair her şeyi kapsar diyebiliriz. Bu anlamda, söz konusu konuya bu açıdan bakacak olursak eğer, ekoloji dahilinde tamamen göz önünde bulundurulmakta olan ürünler müşterilere doğal ve bütünüyle bitkisel ürünler olarak ulaştırılmakta ve tavsiye edilmektedir. Ülkemiz dahilinde gözde ve tek bir firma olan Ekoloji.com sitesi, ekolojiye dair her alanda, bünyesinde bulundurmakta olduğu çalışanlarının, bilimsel çalışmaları neticesinde farklı kategoride onlarca ürün denetlemektedir. Söz konusu ürünler, alanından uzman ve profesyonelliğe dair tüm sertifikaları elinde bulunduran kimseler tarafından oluşturulmaktadır. Bu kimseler, son derece etkili bir şekilde, çalışmakta olup, Dünya genelinde alınması gerekli olan ve Dünyanın her bölgesinde alınması zorunlu olan sertifikaları almak üzere etkili çalışmalar oluşturarak, geliştirerek güncelliklerini korumaktadırlar.

Satılması söz konusu ürün ele alındıktan sonra, Ekoloji.com, sitesi bünyesi dahilinde, müşteri onayı beklenir ve alınır. Hemen ardından Dünya genelinde etkinliği üst düzeyde olan EUROLAB Laboratuvarı ürünü test eder, bu işlemlerin ardından TÜRCERT etkili bir şekilde onaylar ve ECOmark sertifikası söz konusu ürüne verilir. Bu alanda Dünya'nın her alan ve bölgesinde geçerlidir. Ekolojiye dair her ürünü etkili olarak üretmekte, geliştirmekte ve siz değerli müşterilerine sunmakta olan Ekoloji.com sitesinde bulunan tüm ürünleri dilediğiniz ve istediğiniz zamanda ekolojik.com sitesinden sorgulayabilirsiniz.

Ülkemizin her alanına, bölgesine etkili bir şekilde ürün gönderimi ve ürün tedariği hizmeti sunmakta olan şirketimiz, son derece etkili olarak faaliyetlerine devam ederek sizlere etkili bir şekilde hizmet vermektedir. Ekoloji.com sitesi dahilinde bulunan tüm ürünler bütünüyle ECOmark sertifikalı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu durum sonucunda söz konusu ürünler, birçok müşterinin yanı sora doktor tarafından da tercih edilmektedir.